hair-change-and-life-change

تغییر مو و تغییر زندگی!

تغییر زندگی با تغییر مو

کوکو شانل زمانی گفت: “زنی که موهایش را تغییر می دهد در شرف تغییر زندگی اش است” و واضح است که در حال ورود به فصل جدیدی در زندگی خود از راه های مختلف است.

آخرین قسمت در دوران دخترانه فعلی او؟ چتری‌های تازه خرد شده، که مدت کوتاهی پس از کنار گذاشتن قفل‌های بلوند مشخص او برای یک رنگ جدید موکلاب دنج و دنج خرس عروسکی ظاهر می‌شوند. به عنوان یک قدیمی ( که *همچنین* اتفآقای موکلاب اخیراً خودم چند چتری خرد کرده است )، من برای این لحظه زیبای جدید نمادین اینجا هستم.

کوتاه و مدل‌دهی شده توسط اندرو فیتزسیمونز ، استاد حرفه‌ای ، که روی مانند جنیفر لوپز ، مگان فاکس ، و کامیلا کابلو (به نام چند نفر) کار کرده است، این دو نفر مدل اصلی مدل مو جدید  را از طریق مژه انتخاب کردند. چتری های کوتاه مدت که به اندازه کافی بلند به نظر می رسند تا سبک های چتری پرده ای و فراتر از آن را آزمایش کنید. و در حالی که مادر دو فرزند به طور قطع به خاطر تارهای پری دریایی فوق‌العاده شناخته شده است، رشته‌های کوتاه‌تر تا قفسه سینه حجم زیادی دارند و بافت دخترانه فرانسوی دارند که بدون دردسر، بی دغدغه و شیک به نظر می‌رسند. به سلامتی این احساس

در حالی که «do» جدید اواخر شب گذشته در اینستاگرام به نمایش درآمد، مشخص نیست که آیا ستاره «کارداشیان‌ها» برای پروژه یا رویدادی که در آینده برگزار می‌شود، رشته‌های خود را قطع کرده است یا خیر – اما نزدیک‌ترین افراد به او به وضوح وارد ظاهر جدید شده‌اند و سیل نظرات بسیار داغ است. در حمایت از تغییر بصری خیره کننده خواهر بزرگترش کیم کارداشیان گفت: “من این را خیلی دوست دارم” در حالی که مدیر عامل لوازم آرایشی کایلی به سادگی گفت: “بله”. دوست قدیمی او خدیجه حق مک‌کری فقط فریاد زد: «تیراندازی شد! و من آن را دوست دارم، و فیتزیمونز اظهار داشت: “ما این کار را کردیم ♥️.”

اگر شما یکی از افرادی هستید که با کارداشیان ها همراهی می کنید، می دانید که در چند سال گذشته در سطح شخصی چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته است … و اگر تغییرات اخیر موهای او اصلاً معنایی داشته باشد، من شخصاً امیدوارم که نشان دهنده آن باشد. خود را در اولویت قرار دهد و از آرامش خود بالاتر از هر چیز دیگری محافظت کند.

سلبریتی زیبایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *