new-hairstyle-ideas-based-on-face-shape

ایده های مدل مو جدید بر اساس شکل صورت

مدل های مو جدید بر اساس شکل صورت

 

ایده های مدل مو جدید  بر اساس شکل صورت

دانستن فرم صورت شما هنگام انتخاب مدل مدل مو جدید  یا مدل موی جدید مهم است. انتخاب طول، سیلوئت و نوع چتری همیشه به فرم صورت شما بستگی دارد. برای انتخاب مدل موی مناسب کافی است از این به بعد اصول اصلی نحوه عملکرد خطوط موی خود را برای دراز یا پهن کردن صورتتان درک کنید. و مطمئناً باید به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید توجه را از قسمتی از صورت خود منحرف کنید، مثلاً یک خط فک قوی، نباید هیچ تکه ای از مدل مو جدید  به آن قسمت برخورد کند، زیرا در غیر این صورت برجسته می شود. به نمونه‌های مدل موی چاپلوس ما برای صورت‌های گرد، مربعی و بلند نگاهی بیندازید و دریابید که چگونه می‌توانید با مدل موی جدیدی که با توجه به فرم صورت خود انتخاب شده، زیباتر شوید!

 

چه مدل مویی با توجه به فرم صورتتان به شما می آید؟

مدل مویی که مناسب شماست واقعا می تواند روز شما را بسازد. همه این را می دانند. هنگام انتخاب مدل مو، چه چیزی را در نظر می گیرید؟ اکثر مردم در لحظات بعدی سر خود را می شکنند. شکل صورت من چگونه است؟ برای برجسته کردن بهترین ویژگی های صورتم چه مدل موی باید داشته باشم؟ چه مدل مویی به من می آید و زیبایی طبیعی من را به بهترین شکل نشان می دهد؟ پاسخ این سوالات مهم را در این اینفوگرافیک دریافت خواهید ک

 

ظاهر فوق العاده زیبا با مدل موی کوتاه برای صورت های گرد

هر مدل موی کوتاهی برای صورت گرد خوب نیست، اما برخی از مدل‌های زیر آنقدر زیبا به نظر می‌رسند که نمی‌توانید لذت امتحان یک مدل موی کوتاه و شیک را برای تغییر از خود سلب کنید. Pixie محبوب‌ترین برش کوتاه برای صورت‌های گرد است، اما نسخه‌های کوتاه‌تر باب‌ها نیز اگر به درستی استایل شوند، می‌توانند جذاب باشند.

 

بهترین مدل مدل مو جدید  برای صورت های مربعی که زاویه ها را گرد می کنند

برخی از دختران و زنان می دانند چه فرم صورت دارند و برخی دیگر مطمئن نیستند. قبل از شروع به بررسی مدل مدل مو جدید  برای صورت های مربعی، مطمئن شوید که فرم صورت شما مربع است. بدون لبخند از خود عکس کامل بگیرید. عکس را چاپ کنید و خطوطی را برای مشخص کردن خطوط صورت خود بکشید. دخترانی که صورت مربعی دارند متوجه می شوند که طول صورت آنها تقریباً برابر با عرض آن است. علاوه بر این، زوایای گونه و فک در چنین چهره هایی مشهود است.

 

مدل موی فوق العاده شیک برای صورت های بلند برای از بین بردن قد

هر چهره منحصر به فرد است. ویژگی ها، نسبت ها و شکل آن، انتخاب مدل موی قابل قبول را شرط می کند. مدل مدل مو جدید  برای صورت های بلند مشکل بزرگی نیست. به عنوان مثال، سارا جسیکا پارکر، لیو تایلر، هیلاری سوانک، کلی ریلی، صورت های کشیده دارند و همیشه زیبا به نظر می رسند. اگر می‌دانید چه مدل مویی را انتخاب کنید تا ویژگی‌های فیزیکی خود را برجسته کند، ممکن است صورت بلند خود را کاملاً بیضی یا حداقل بسیار جذاب و شیرین نشان دهید. با 60 مدل موی زیر، هرگز در مورد زیبایی ظاهری خود شکی نخواهید داشت.

 

مدل موی متوسط خیره کننده برای صورت های گرد

رایج‌ترین مدل‌های موی با قد متوسط برای صورت‌های گرد، باب‌هایی هستند که موهای جلوی بلندتر و برش‌های چند لایه دارند. اینها غنی ترین گزینه های یک ظاهر طراحی شده را ارائه می دهند که برای صورت های گرد مفید است و با روند فعلی مدل مو جدید  همخوانی دارد. گالری زیر انتخاب های متعددی از مدل موهای بلند متوسط برای صورت های گرد را در اختیار شما قرار می دهد.

 

مدل مدل مو جدید  و مدل موی جذاب برای صورت های بیضی شکل

تشخیص بهترین مدل مدل مو جدید  برای صورت های بیضی می تواند سخت باشد. چرا؟ همه می‌دانند که صورت بیضی شکل جذاب‌ترین شکل صورت برای زنان است. خوب، به همین دلیل است که اگر صورت بیضی دارید، نمی توانید فقط متوسط به نظر برسید، بلکه باید افسانه به نظر برسید! کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید، و گاهی اوقات برای شروع به کمی الهام نیاز دارید. همانطور که از این 40 مدل مدل مو جدید  برای صورت های بیضی می بینید، بیضی به خوبی تطبیق پذیری دارد، بنابراین شما گزینه های زیادی برای بازی دارید!

 

باب شیک و شیک برای صورت های گرد

خانم‌هایی که صورت‌های گرد یا گونه‌های چاق دارند، گاهی اوقات احساس می‌کنند که باید موهای خود را بلند بپوشند یا اکستنشن موکلاب  اضافه کنند تا توجه را از صورت پرپشت‌تر دور کنند. اما، گاهی اوقات همه این موها می توانند شما را سنگین کنند و تا حدی کهنه به نظر برسید. باب ها قطعاً سبک لحظات هستند، به خصوص انواع طول شانه آنها، که همچنان طول، شبح زیبا و جلوه لاغری مطلوب را ارائه می دهند. چه بلوند یا سبزه با موهای موج دار یا گیسوان صاف، یک مدل موی باب وجود دارد که روی صورت گرد شما بیش از حد برجسته نمی شود. 40 گزینه برتر ما را در زیر بررسی کنید.

 

مدل مدل مو جدید  که بهتر از کانتورینگ صورت عمل می کند

تقویت بهترین ویژگی‌های ما و به حداقل رساندن بدترین‌هایمان چیزی است که مدل مدل مو جدید  به آن توجه دارد – البته با ترکیبی از سبک شخصی خودمان! می‌توانید کانتورینگ صورت را با پالت‌های گران قیمت امتحان کنید، اما هیچ چیز نمی‌تواند با دانستن مدل‌های موی مناسب برای فرم‌های صورت و تشخیص اینکه چه چیزی برای شما بهتر است مقایسه شود. مهم نیست که چه ویژگی دردسرساز شما ممکن است باشد، راه حلی وجود دارد که نه تنها موثر است بلکه زرق و برق دار است!

 

 مدل موی شایان ستایش برای صورت های الماسی شکل

صورت الماسی شکل، چانه ای نوک تیز، پیشانی مخروطی شکل و گونه های بلندتری دارد. بنابراین، وظیفه اصلی صاحبان فرم صورت الماس این است که پیشانی را گسترش داده و گونه ها را از نظر بصری باریک کنند تا به شکل صورت بیضی نزدیک شوند. در اینجا مدل های مدل مو جدید  و مدل موی چاپلوس وجود دارد که به شما در رسیدن به این اثر کمک می کند.

 

بهترین مدل مدل مو جدید  و کوتاهی مدل مو جدید  برای صورت های قلبی شکل

انتخاب مدل مویی که کاملاً با فرم صورت شما مطابقت داشته باشد و به شما احساس اعتماد به نفس و زیبایی می دهد بسیار دشوار است. در اینجا، نکات حرفه ای در مورد مدل مدل مو جدید  را پیدا خواهید کرد که چهره قلبی شکل شما را برجسته می کند و بهترین ویژگی های آن را برجسته می کند!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *