all-about-strip-hair

همه چی در مورد موی نواری

موی نواری

مزایای پسوند نوار

اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  نواری به سرعت در حال تبدیل شدن به انتخاب ارجح برای مشتریان و متخصصان مدل مو جدید  در سراسر جهان است، اما چه چیزی در مورد آنها عالی است؟ در اینجا ما 6 دلیل برای محبوبیت آنها و اینکه چرا دنیای اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  دیوانه می شود را فهرست کرده ایم.

 

 1. مهربان ترین روش اکستنشن موکلاب مدل مو جدید  به صورت حرفه ای. اکستنشن موکلاب  های نواری کمترین تاثیر را روی موهای طبیعی مشتری دارد. نوار پهن 4 سانتی متری وزن اکستنشن موکلاب  را در قسمت بزرگتری از مدل مو جدید  نسبت به سایر روش های اکستنشن موکلاب  حرفه ای متصل می کند. این بدان معناست که موهای طبیعی کمتر ممکن است شکسته شوند یا از ریشه کنده شوند، و آن را سالم و سالم نگه می دارند، حتی زمانی که اکستنشن موکلاب  ها برداشته می شوند (حتما اکستنشن موکلاب  های یک تکه گیره ای ما را بررسی کنید ).
 2. یک برنامه بدون گرما بسیاری از روش‌های اکستنشن موکلاب  موی حرفه‌ای برای چسباندن اکستنشن موکلاب  به موهای طبیعی به وسایل گرمایشی نیاز دارند. نوارها متفاوت هستند. آنها با ساندویچ کردن دو نوار به هم متصل می شوند و بخش کوچکی از موهای طبیعی در بین آنها قرار می گیرد. سپس با یک ابزار طراحی شده خاص بسته می شود و مطلقاً نیازی به گرما نیست.
 3. پیوست ساده و سریع یک سر کامل موی نواری را می توان در کمتر از یک ساعت نصب کرد! این در دنیای اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  انقلابی است و روش‌های سنتی‌تر حداقل دو ساعت طول می‌کشد. جای تعجب نیست که اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  Tape مورد استقبال متخصصان مدل مو جدید  و مشتریان قرار گرفته است. صرفه جویی در زمان هنگام نصب اکستنشن موکلاب  یک مزیت بزرگ برای متخصصان مدل مو جدید  است. تکنیک نوار صرفه جویی در زمان به این معنی است که متخصصان می توانند مشتریان بیشتری را جذب کنند و سودآورتر شوند و مشتری می تواند با ساعت های بی پایان نشستن در سالن موکلاب خداحافظی کند.
 4. نتایج ظاهر طبیعی پسوندهای نوار شگفت انگیز به نظر می رسند. طراحی بدون درز یک روکش صاف و بدون توده یا برآمدگی را فراهم می کند و اکستنشن موکلاب  ها کاملاً با موهای طبیعی ترکیب می شوند. این منجر به یک سر موی فوق العاده صاف و طبیعی می شود که مشتریان را از خوشحالی می پرد!
 5. به راحتی قابل جابجایی و استفاده مجدد نوارها را می‌توان سریع‌تر از زمانی که بتوان آن‌ها را اعمال کرد، برداشت. برداشتن با استفاده از پاک کننده باند در بین نوارها انجام می شود. این چسب به داخل مالیده می شود و نوارها بدون زحمت به بیرون سر می خورند. پس از حذف، می توان از پسوندهای نوار با کیفیت بالا دوباره استفاده کرد. نوارها باید تمیز شوند، سپس نوار تازه آماده برای نصب مجدد اعمال می شود.
 6. راحت و کم تعمیر و نگهداری قرار دادن اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  برای مشتری که ناراحت کننده است و نگهداری آن دشوار است باعث ناامیدی می شود. نوارهای افزودنی نرم و راحت هستند و نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند. وقتی به درستی نصب شود، مشتری تقریبا فراموش می کند که از اکستنشن موکلاب  استفاده کرده است. آنها هیچ ناراحتی ایجاد نمی کنند، فقط تحسین!

اکستنشن موکلاب  های نوار شامل یک بخش 3 تا 5 سانتی متری از فیبر طبیعی یا مصنوعی است که توسط انسان جمع آوری شده است که با استفاده از یک نوار چسب بر روی پوست سر چسبانده می شود.

نوار چسب یکی از سریع ترین و ساده ترین راه ها برای افزایش طول و حجم به کشک های طبیعی است. ما طیف گسترده ای از رنگ جدید موکلاب ها و طول های نوار را در اینجا در  ارائه می دهیم.

سوالات متداول

آیا نوار چسب برای انواع مو مناسب است؟

نوارهای چسب فوق العاده انعطاف پذیر هستند و بهترین عملکرد را روی موهای نازک دارند. آنها برای افرادی که به طور طبیعی موهای چرب دارند توصیه نمی شود زیرا روغن های موجود در پوست سر شما می تواند باعث تکان خوردن نوارها شود.

ممکن است تصمیم گیری در مورد اینکه کدام نوع اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  برای شما ایده آل است، چالش برانگیز باشد زیرا تعداد زیادی از آنها موجود است.

همه انواع مدل مو جدید  به خوبی به اکستنشن موکلاب  های نواری پاسخ می دهند، اما بدون اشکال نیستند. آنها صاف دراز می کشند و ظاهری صاف و طبیعی به شما می دهند و برای موهای نازک عالی هستند.

با این حال، اگر موهای شما به طور طبیعی چرب است، روغن های موجود در پوست سر شما می تواند باعث کنده شدن نوارها شود. قبل از اینکه برای برنامه های افزودنی هزینه کنید، با یک متخصص مشورت کنید. آنها می توانند بهترین توصیه ها را به شما بدهند و شما بهترین نتایج را دریافت خواهید کرد.

مزایای اکستنشن مو نوار چیست؟

آنها هیچ آسیبی به پوست سر یا پوست شما وارد نمی کنند. این قطعات بین دو تا سه گرم وزن دارند تا خیلی سنگین احساس نشوند یا سر نخورند. اگر رشته های شکننده و/یا آسیب دیده خودتان دارید، این محصولات به قوی تر شدن آنها کمک می کند.

نوار در اکستنشن مو  چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، اکستنشن موکلاب  های نواری دارای پودهای از پیش چسبانده شده ای هستند که معمولاً یک اینچ عرض دارند و از یک چسب درجه پزشکی ساخته می شوند. اکستنشن موکلاب  های نواری را می توان از موهای واقعی انسان یا موهای مصنوعی تولید کرد، درست مانند سایر انواع اکستنشن. 100% موی انسان بهترین گزینه برای طبیعی ترین ظاهر و احساس خواهد بود زیرا کوتیکول هنوز دست نخورده است، موها معمولاً از یک اهدا کننده به دست می آیند و همه کوتیکول ها در یک جهت قرار دارند. در نتیجه، گره‌ها، گره‌ها و مات‌های کمتری در اکستنشن‌ها وجود دارد و می‌توانید آزادانه‌تر از موهای مصنوعی به آن‌ها حالت دهید.

آیا اکستنشن مو نواری موهای شما را خراب می کنند؟

خیر، اکستنشن موکلاب  نواری به موهای شما آسیب نمی رساند. آنها به سادگی به آن حجم و طول اضافه می کنند.

چقدر طول می کشد تا نوار در اکستنشن مو  ها اعمال شود؟

این فرآیند در هر برنامه حدود 10 دقیقه طول می کشد. مهم است که توجه داشته باشید که این زمان بسته به مقدار مویی که اضافه می کنید متفاوت است.

آیا می توانم بعد از رنگ مو کردن موهایم از چسب در اکستنشن استفاده کنم؟

بله، شما می توانید موهای خود را با استفاده از نوار چسب در اکستنشن موکلاب  رنگ جدید موکلاب کنید. با این حال، اگر می خواهید رنگ جدید موکلاب را در کل موهایتان ثابت نگه دارید، بهتر است قبل از چسباندن نوار، صبر کنید تا موهایتان کاملا خشک شود.

 

به نظر می رسد، ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید جعل کردن راه خود به قفل های بلند و پر بدن – فقط به اکستنشن موکلاب  های خوب نیاز دارید (زیرا، اوه من، موارد بدی وجود دارد). یکی از آرایشگاه‌های مورد علاقه بازار ، هرشسون، اخیراً خطی از اکستنشن‌های نواری راه‌اندازی کرده است که سال‌ها از ساخت آن می‌گذرد. آنها با یک سرویس جدید طراحی شده اند که آنها را به طور ماهرانه در 60 دقیقه با مدل مو جدید  ترکیب می کند.

برای تغییر ظاهرم به کیارا بیلی، بنیانگذار لباس زیر زنانه مدل مو جدید  مراجعه کردم، که با استفاده از نوارها ظاهری ظریف و طبیعی به من داد. و برای کمک به شما در جستجوی گیسوان ضخیم تر یا طولانی تر، در اینجا چند درس کلیدی در زمینه توسعه وجود دارد که در این راه آموختم:

 1. انواع مختلفی دارد

ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما تعداد زیادی از گزینه‌های موجود در مورد اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  – گیره، نوار و چسب‌های گرم/سرد – به این معنی است که احتمالاً مدلی وجود دارد که به‌ویژه با ترجیحات شما مطابقت داشته باشد. من شخصاً دریافتم که پسوند نوار نامحسوس ترین و ساده ترین گزینه دائمی برای مراقبت است، اما ابتدا خودتان تحقیق کنید. مانند تمام تصمیمات مو، هر مدل مدل مو جدید  دارای نکات مثبت و منفی است. اگر مطمئن نیستید، شاید برای شروع برنامه های افزودنی clip-in را امتحان کنید ، زیرا آنها نقطه شروع خوبی برای هر کسی است که به دنبال تغییر موقت است.

 1. آنها می توانند طبیعی به نظر برسند

وقتی برای اولین بار برنامه های افزودنی خود را دریافت کردم، بزرگترین شگفتی این بود که مردم برای انجام آنها از من دعوت نمی کردند (همانطور که می ترسیدم)، اما آنها در واقع از اینکه نمی توانستند بگویند آنها را وارد کرده ام شوکه شده بودند (به غیر از این واقعیت که موهای من یک شبه به طور غیرقابل توضیحی رشد کرده بودند).

همه اینها به داشتن مدل موی باکیفیت است که به طرز هوشمندانه ای در جای خود قرار گرفته اند تا با موهای خود ترکیب شوند. شاید مهمترین عامل، توصیه به تمرکز بر روی دستیابی به اندام و همچنین قد بود. به این ترتیب، به جای استفاده از اکستنشن‌های فوق‌العاده بلند که ظاهراً تقلبی بودند، تکه‌های موی کوچک‌تر و مخصوصاً قرار داده شده، موهای من را حجیم می‌کرد و باعث می‌شد در این فرآیند سالم‌تر و حجیم‌تر به نظر برسد.

 

 1. پسوندهای خوب نباید باعث آسیب شوند

در گذشته، همیشه تصور می‌کردم که اگر به‌طور معجزه‌ای بتوانم اکستنشن‌های مویی که ظاهر خوبی داشته باشد، داشته باشم، ناگزیر باید آسیب طولانی‌مدت مدل مو جدید  را به عنوان یک مصالحه بپذیرم. خوشبختانه، در طول مشاوره من – یک الزام قبل از انجام اکستنشن موکلاب  – بیلی این ترس را تسکین داد و توضیح داد که “بسیاری از اکستنشن موکلاب  های معمولی به موهای شما آسیب می رسانند و اکستنشن موکلاب  های ارزان مدل مو جدید  100 درصد آنها را خراب می کنند.” به همین دلیل مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید. او افزود: “همه برندها و روش ها به طور مساوی ایجاد نمی شوند.” موهای شما اگر بهتر از زمانی باشد که موهایتان را در آن قرار می دهید باید به همان اندازه خوب به نظر برسند؛ آن وقت است که می دانید موهایتان محافظت می شود.

 1. نیازی نیست ساعت ها را در سالن موکلاب بگذرانید

در حالی که اکستنشن موکلاب  همیشه راه حلی غیرقابل انکار سریع‌تر از انتظار برای رشد موهای شما بوده است، اما شهرت آن‌ها به این است که زمان زیادی برای قرار دادن آنها صرف می‌شود. هرچند در سال‌های اخیر، استفاده از آن بسیار سریع‌تر و موثرتر شده است. بیلی تاکید می کند که “با پیشرفت های تکنولوژیکی، ما راهی پیدا کرده ایم که فرآیند درخواست را سریع و آسان کنیم. بسته به فرآیند رنگ جدید موکلاب مورد نیاز، اکثر مشتریان در عرض یک ساعت وارد و خارج می شوند.” من هنوز بدبین بودم، اما او درست می‌گفت: به سختی مجبور بودم مجله‌ام را تمام کنم، قبل از اینکه با موهای زیبا و قابل چرخش از در خارج شوم.

 1. اما مراقبت از آنها زمان می برد

به‌عنوان یک چرت‌پرت سریال زنگ ساعت صبح، و کسی که قسم می‌خورد موهایم را با هوا خشک می‌کرد، کمی تلاش می‌کرد تا زمان کافی برای شستن، سشوار کردن و حالت دادن به اکستنشن‌هایم در نظر گرفته شود – همانطور که نباید ترک کنید. در صورت شروع به لیز خوردن یا چسبندگی آنها خیس می شوند. این کار وقت گیر است، اما شما به خاطر آن از خودتان تشکر خواهید کرد، زیرا استایل واقعاً بهترین استفاده را از ظاهر جدید شما می کند. با گذشت زمان، این امر به ویژه مهم است، زیرا اگر اکستنشن‌های شما در انتها کمی سرکش‌تر شوند (برای جلوگیری از این امر، از روغن مراکش استفاده کنید ، 33.90 پوند) موهای شما به طور طبیعی تمایل به جدا شدن دارند و اکستنشن‌های شما واضح‌تر می‌شوند. افزودن ساده یک فر به انتهای مو، یا صاف کردن و صاف کردن موهای طبیعی خود – همه چیز را به خوبی با هم ترکیب می کند.

 1. احتمالاً به محصولات جدید نیاز خواهید داشت

متأسفانه، زرادخانه محصولات مراقبت از موی معمولی شما به محض اینکه اکستنشن موکلاب  انجام می‌دهید، به اندازه کافی زیاد نمی‌شود، عمدتاً به این دلیل که موهایی که متعلق به شما نیستند، واکنش متفاوتی به شستشو و حالت دادن نشان می‌دهند. بیلی توصیه می کند “از شامپوهای بدون سولفات و بدون لایه برداری و نرم کننده یا ماسک جدید موکلاب بسیار مرطوب کننده برای حفظ حالت مدل مو جدید  استفاده کنید.” شامپو هیدرات پوند و با قیمت 25.65 پوند را به عنوان یک کیت شروع خوب و “دارای یک برس ترکیبی عالی مانند ” امتحان کنید.43.05 پوند، برای حفظ موهای شما نیز مهم است.” پیشنهاد می‌کند که موهای شما کمی خشک‌تر از حد معمولی می‌شود، زیرا در نزدیکی باندهای اکستنشن موکلاب  حالت‌دهنده نیست. اگر این اتفاق بیفتد، پیشنهاد می‌کند. موهایتان را به دوشاخه تقسیم کنید و از اسپری حالت دهنده آنها به قیمت 23.35 پوند به انتهای موهای طبیعی خود استفاده کنید.

 1. آنها نباید ناراحت باشند

مطمئناً در ابتدا احساس عجیبی است که ناگهان موهای بسیار بیشتری داشته باشید، اما نباید پس از اکستنشن موکلاب  هیچ درد یا ناراحتی زیادی را تجربه کنید. اگر این کار را انجام دادید، مستقیماً به آرایشگر موکلاب خود برگردید تا آنها را تغییر دهید. من فقط در هفته اول که به خواب می رفتم متوجه آنها می شدم، اما به سادگی بستن موهایم قبل از خواب (که باید به هر حال برای جلوگیری از کشیده شدن یا گره خوردن آنها انجام دهید) آنها را بسیار قابل کنترل تر کرد.

اگر خارش دارید، این می تواند به سادگی ناشی از عدم شستشوی صحیح شامپو باشد – داشتن موهای بیشتر ممکن است به این معنی باشد که شما باید زمان بیشتری را برای شستشوی آن صرف کنید. با توجه به تجربه، توصیه می‌کنم هر بار که دوش می‌گیرید، شست‌وشو موها را آگاهانه بیشتر کنید، زیرا زمانی که اکستنشن موکلاب  داخل آن می‌روید، این محصول زمان بیشتری طول می‌کشد تا ساقه مدل مو جدید  را بشویید و کف بین نوارها گیر می‌کند و باعث خارش می‌شود.

 1. آنها می توانند گران باشند

باید گفت که اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  خوب ارزان نیست، اما اگر به درستی اعمال شود و به خوبی از آن مراقبت شود باید تا هشت هفته دوام داشته باشد. در واقع، با لباس زیر زنانه مو، اگر بعد از حدود شش هفته به آرایشگر موکلاب خود بازگردید، این زمان طولانی تر می شود، زیرا آنها می توانند تکه های مدل مو جدید  را جدا کنند، چسب را تمیز کرده و آنها را تغییر مکان دهند – به شما این امکان را می دهد تا اکستنشن موکلاب  های مراقبت شده را تا حداکثر استفاده کنید. یک سال.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *