everything-you-need-to-know-about-hair-extensions

هر آنچه در مورد اکستنشن مو باید بدانید

همه چی در مورد اکستنشن مو

آنچه در این مطلب می خوانید

از موج‌های بلند جنیفر لوپز گرفته تا اسب بلند بلند آریانا گرانده، تقریباً هر A-در برخی مواقع از اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  استفاده کرده است. برای برخی، این یک مراسم عادی است، مانند دگرگونی های هفتگی کیم کارداشیان. با این وجود، موهای مصنوعی مختص نخبگان هالیوود نیست و گزینه‌های امروزی آن را بیشتر از همیشه در دسترس قرار می‌دهند.

دانیل کیزلینگ، آرایشگر، مدیر هنری ایالات متحده برای ، می‌گوید: اولین استفاده مستند از اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  در مصر باستان بود که از موی انسان یا پشم گوسفند ساخته می‌شد. در طول تاریخ مصر، اکستنشن‌ها و بافته‌های مختلف مدل مو جدید  برای نشان دادن سن، مذهب یا موقعیت اجتماعی صاحب آن مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه، موی انسان که از اهداکنندگان جمع‌آوری می‌شود، به عنوان ماده انتخابی باقی می‌ماند، اگرچه انواع مصنوعی نیز موجود است. نیکی لی، آرایشگر موکلاب مشهور، یکی از مالکان سالن موکلاب  در وست هالیوود، کالیفرنیا، می‌گوید: «موهای مصنوعی از الیاف پلاستیکی ساخته شده‌اند و توصیه نمی‌شود، زیرا حرکت نمی‌کنند یا مانند موهای واقعی احساس نمی‌شوند». صرف نظر از مواد، اکستنشن موکلاب  ها می توانند طول، حجم و/یا رنگ جدید موکلاب را برای ایجاد یک تغییر چشمگیر یا یک به روز رسانی ظریف اضافه کنند—گزینه ها عملاً بی پایان هستند.

تعداد سر

به گفته الکساندرا کریستین، بنیانگذار Glam Seamless، اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  به دو دسته تقسیم می‌شود: «آماده برای پوشیدن – انواع DIY که می‌توانید در خانه استفاده کنید، مانند گیره‌ها و دم‌ اسبی‌ها – و نسخه‌های حرفه‌ای، که از نوع آرایشگر موکلاب شما هستند. اعمال خواهد شد، مانند نوار چسب.» او می گوید که بزرگترین تفاوت، طول پوشیدن است. «تکه‌های آماده به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که هر روز بیرون آورده شوند یا برای مناسبت‌های خاص مانند عروسی‌ها پوشیده شوند، در حالی که اکستنشن‌های حرفه‌ای قبل از نیاز به تعمیر و نگهداری سالن موکلاب شش تا هشت هفته دوام می‌آورند.

کیزلینگ می گوید تا آنجا که چگونه می توان تشخیص داد کدام نوع برای شما مناسب است، به سبک زندگی برمی گردد. اگر شما یک ورزشکار هستید یا فردی هستید که مرتباً به باشگاه می‌روید، کلیپ‌های موقت ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد، زیرا می‌توان آن‌ها را به راحتی حذف و دوباره اعمال کرد. او می‌افزاید: «سبک زندگی درصد زیادی از «چرا» روشی را که انتخاب می‌کنید تشکیل می‌دهد. لی می‌گوید: «بعضی‌ها نرخ ساعتی به اضافه هزینه مدل مو جدید  را دریافت می‌کنند، در حالی که برخی دیگر برای ظاهر کلی مدل مو جدید  هزینه می‌کنند. برنامه‌های افزودنی بسیار اعتیادآور هستند! هنگامی که آنها را داشته باشید، همیشه آنها را می خواهید، بنابراین بهتر است بودجه را بر اساس آن تنظیم کنید.

انواع محبوب

Clip-Ins + Styled Pieces

اینها ساده‌ترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه برای تغییر استایل خود در عرض چند دقیقه و بدون آسیب هستند. سارا کانر، آرایشگر موکلاب مشهور می‌گوید: «گیره‌ها یک روش موقتی برای اکستنشن موکلاب  هستند و برای نصب نیازی به متخصص ندارند. آنها به صورت نوارها یا پودهای منفرد-گروه هایی از تارهای موی منفرد که بر روی نوار پارچه ای فوق العاده نازک دوخته می شوند- در ده ها سایه وجود دارند و به سادگی به ریشه مدل مو جدید  می چسبند. همیشه ایده خوبی است که ابتدا با گیره‌ها شروع کنید تا ببینید چه احساسی از داشتن موهای اضافی دارید. سپس می‌توانید به روش دائمی‌تری بروید.» مدل‌هایی مانند چتری و دم اسبی نیز در دسته لباس‌های آماده بسیار محبوب هستند.

کارولین آرونسون، بنیانگذار 10 و Ex10sions

، توضیح می‌دهد: «نوارها تکه‌های جداگانه‌ای از مدل مو جدید  هستند که معمولاً حدود یک اینچ عرض دارند و توسط یک حرفه‌ای روی موها چسبانده می‌شود، که آنها را در کل سر می‌چرخاند». نوار چسب Ex10sions ما از فناوری قالب‌گیری تزریقی استفاده می‌کند که موهای اکستنشن موکلاب  را به لبه نوار می‌رساند و آن را تقریباً برای چشم نامرئی می‌کند. برنامه‌های نصب نوار حدود یک ساعت طول می‌کشد و هر چهار تا هشت هفته یک بار نیاز به یک جلسه تعمیر و نگهداری دارد. استایلیست افزونه ها را حذف می کند، نوار را به سمت بالا می برد و سپس آنها را دوباره نصب می کند.

پیوندهای فردی

اینها تارهای جداگانه مدل مو جدید  هستند که با استفاده از چسب های مختلف مانند چسب، کراتین ، آی تیپ یا میکروبیدها به موهای طبیعی ترکیب می شوند. اکستنشن‌های Pre-Bonded محبوب Great Lengths به یک کاربرد رشته به رشته منحصر به فرد نیاز دارند – ممکن است چندین ساعت طول بکشد – که در طی آن اکستنشن‌ها توسط باندهای کراتینه مو کلاب ثبت شده به موهای طبیعی چسبانده می‌شوند. کیسلینگ می‌گوید: «این نزدیک‌ترین گزینه ما به موهای کاملاً طبیعی و بدون تشخیص اکستنشن موکلاب  است، و بسته به تراکم موهای مشتری، این برنامه می‌تواند تا پنج ماه دوام داشته باشد.

کلایتون هاوکینز، آرایشگر موکلاب مشهور، از اکستنشن‌های باند کراتینی The Hair Shop برای ضخیم کردن و بلند کردن موهای نازک این مشتری استفاده کرد.

دوخت ها

که به عنوان پود یا بافت با دست نیز شناخته می شوند، نوارهایی از مدل مو جدید  هستند که توسط یک آرایشگر موکلاب بر روی بافته های کوچک یا رگه های موی طبیعی دوخته می شوند. استفاده از آنها بیشتر طول می کشد – معمولاً چندین ساعت – اما ممکن است با رشد مدل مو جدید  کمی کمتر قابل توجه باشند. آنها همچنین کمی بیشتر دوام می‌آورند و هر 8 تا 12 هفته یکبار نیاز به لمس است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *