hair-extension

اکستنشن کردن مو

اکستنشن مو

داشتن اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  با گیره به شما این امکان را می دهد که سبک خود را تغییر دهید و حالت موی خود را ارتقا دهید. اکستنشن موکلاب  های گیره ای که فوراً موهای شما را از کوتاه به بلند تبدیل می کنند یا حجم بیشتری می دهند، سرمایه گذاری بدون تعهد برای تغییر استایل شما هستند.

اطمینان از اینکه اکستنشن‌های شما طبیعی به نظر می‌رسند و روی موهایتان راحت هستند، بسیار مهم است، در حالی که روتین مراقبت‌های بعدی شما نقشی حیاتی در طول عمر آنها ایفا می‌کند.

در اینجا، ما 10 نکته برتر  خود را برای برنامه های افزودنی کلیپ در به اشتراک می گذاریم. با کمی تمرین، در کمترین زمان یک متخصص اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  خواهید بود!

پشت کردن ریشه ها

برای اینکه اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  به راحتی در موهای شما بماند، قبل از استفاده به آرامی ریشه ها را شانه کنید. برای جلوگیری از آسیب رساندن به مدل مو جدید  از یک برس موی طبیعی استفاده کنید و به آرامی در فاصله 1 اینچی از پوست سر شانه کنید. برای ماندگاری بهینه، قبل از قیچی کردن اکستنشن موکلاب  موهایتان، از اسپری موی ملایم در ریشه استفاده کنید تا بافتی به آن اضافه شود.

جاگذاری پود

با بافت های گیره ای کوچکتر در پشت گردن شروع کنید و تا گیره 4 کار کنید و بافت های حجم دهنده را به سمت تاج سر خود شروع کنید. بسته به ضخامت موهایتان، باید بین هر ردیف 1 تا 2 سانتی متر فاصله بگذارید. پس از این کار، تکه های تک گیره و پودهای 2 گیره باقی مانده را در اطراف سر خود آینه کنید.

اگر موهای ظریفی دارید، از قیچی کردن اکستنشن موکلاب  ها در قسمت تاج خودداری کنید زیرا در خطر نشان دادن مسیرهای اکستنشن موکلاب  هستید.

پنهان کردن بخش پایین

برای کسانی که موهای خیلی ضخیم دارند یا موهای کوتاه‌تری دارند عالی است. در هنگام استفاده از اکستنشن موکلاب  مو، قسمتی از مدل مو جدید  در پشت گردن به احتمال زیاد بیرون می‌آید.

برای جلوگیری از نمایان شدن خط موی طبیعی، قسمت پایینی مدل مو جدید  را ببافید یا بچرخانید و آن را به یک موی کوچک سنجاق کنید. سعی کنید از کمترین بند یا سنجاق سر استفاده کنید. سپس می توانید با برش ردیف اول خود در این بخش شروع کنید.

قرار دادن مورب

اگر موهای کوتاه تری در اطراف فریم صورت خود دارید، می خواهید اکستنشن موکلاب  های خود را برای تکمیل استایل خود پر کنید. با پودهای دو گیره و تک گیره، آنها را به صورت مورب روی خط مدل مو جدید  قرار دهید، تاج خود را به شکل “V” تقسیم کنید. این اغلب از بالای ابروی شما شروع می شود و در تاج سر شما قرار می گیرد.

هک دم اسبی

آیا می خواهید به آن پاور پونی قاتل برسید؟ هک بسیار ساده؛ با برش دادن موهای خود شروع کنید تا اکستنشن موکلاب  های خود را طبق معمول اعمال کنید. به جای اینکه آنها را به صورت عمودی برش دهید، پسوندها را روی آنها تکان دهید و آنها را وارونه اعمال کنید. این نکته همچنین باعث می شود استایل در دست گرفتن بسیار راحت تر شود.

مسواک زدن اکستنشن مو های خود

هنگامی که از اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  استفاده می کنید، نگه داشتن یال در شرایط عالی ضروری است. یک برس موی مناسب نه تنها موهای شما را از شکستگی های غیرضروری و نیاز به تعویض مکرر نجات می دهد، بلکه به حفظ سلامت موهای طبیعی شما نیز کمک می کند.

از مسواک زدن اکستنشن موکلاب  های خود در حالی که خیس هستند خودداری کنید. موها وقتی رطوبت را جذب کرده و مستعد شکستن هستند شکننده تر می شوند. در عوض، از یک شانه با دندانه پهن استفاده کنید تا به آرامی موهایی که از انتها شروع شده و تا ریشه ادامه می‌یابند، باز کنید.

برس حلقه ما یک برس موی اکستنشن موکلاب  تخصصی است که از آسیب رساندن به بافت توری جلوگیری می کند و ریزش های غیر ضروری را متوقف می کند. براش های دیگری که ما برای اکستنشن موکلاب  های clip-in شما توصیه می کنیم.

نگهداری اکستنشن  مو

بسته بندی قابل بازیافت  ما نیز به عنوان یک جعبه ذخیره سازی زیبا و مفید برای لوازم جانبی شما دو برابر می شود. پس از بیرون آوردن گیره‌های خود، توصیه می‌کنیم آن‌ها را مسواک بزنید تا هر گونه گره از بین برود و از مات شدن جلوگیری شود. همچنین می توانید از اسپری سیلیکون اسپریتز نگهداری روزانه ما برای باز کردن موها استفاده کنید. این باعث نرمی و افزایش طول عمر اکستنشن موکلاب  شما می شود. اگر می خواهید اکستنشن موکلاب  های خود را یک شبه به هم ببندید، از اسکرانچی ابریشمی یا ساتن استفاده کنید تا از هر گونه پیچ خوردگی یا آسیب جلوگیری شود.

لطفاً در اکستنشن موکلاب  موی گیره دار خود نخوابید. نه تنها منجر به مات شدن بالقوه مدل مو جدید  می شود، بلکه فشار غیرضروری به قفل های طبیعی زیبای شما وارد می کند!

مجموعه های ترکیبی

اگر موهای شما چند رنگ جدید موکلاب است یا در بین سایه ها قرار دارید، می توانید دو رنگ جدید موکلاب اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  را با هم ترکیب کنید.

برای قرار دادن پودهای بیشتری دور سرتان، پودها را روی هم بچینید. شما همچنین می توانید از این ترفند برای ایجاد حجم بیشتر یا رسیدن به ظاهر Ombre استفاده کنید. اگر پودهای خود را لایه لایه می کنید، بیش از دو ردیف در هر قسمت استفاده نکنید و آنها را به مقدار زیادی مدل مو جدید  گیره دهید تا وزن را راحت نگه دارید.

اکستنشن مو با گیره شستشو

اکستنشن موکلاب  های گیره دار دائماً به موهای طبیعی متصل نمی شوند و در طول شب پوشیده نمی شوند، بنابراین نیازی به شستشوی منظم ندارند. اگر اکستنشن‌های شما بیش از حد محصولی برای برس کشیدن دارند و باید شسته شوند، فقط از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید. سولفات ها رطوبت را از اکستنشن موکلاب  های شما می گیرند و رنگ جدید موکلاب آنها را شکننده و کدر می کند.

بهترین شامپوی پیشنهادی ما برای اکستنشن موکلاب  های خود را اینجا ببینید.

ما اکیدا توصیه می کنیم از شامپو خشک برای اکستنشن موکلاب  موهای خود استفاده نکنید. می تواند منجر به جمع شدن محصول شود و اکستنشن موکلاب  های شما را خشک کند. از طرف دیگر، می توانید اکستنشن موکلاب  های خود را با سیلیکون اسپریتز ما احیا کنید که به طور ویژه برای حفظ نرمی اکستنشن موکلاب  های شما طراحی شده است و در عین حال آنها را به ماندگاری طولانی تر تشویق می کند.

حالت دادن به اکستنشن  مو

برای اطمینان از طبیعی‌ترین ترکیب ممکن، توصیه می‌کنیم اکستنشن‌های موی خود را بعد از اینکه روی موهایتان کوتاه شدند، حالت دهید. انجام این کار به نوک موهای طبیعی شما کمک می‌کند تا در حین حالت دادن به موهایتان به خوبی با اکستنشن‌ها ترکیب شوند.

یک مدل موی صاف اغلب می تواند موهای طبیعی شما را هنگام استفاده از اکستنشن موکلاب  بیشتر به چشم بیاورد. با حالت دادن موج دار یا فر به موهای خود کمی حرکت ایجاد کنید تا یک ترکیب یکپارچه ایجاد شود. همیشه از یک اسپری محافظ حرارت استفاده کنید و ما توصیه می کنیم موها را با سنجاق پیچ کنید تا موها را بیشتر نگه دارید. عصای فر کردن ساده ترین ابزار حالت دهنده برای هر کسی است که تازه از اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  استفاده می کند.

اگر موهای حجیم و بلندی می خواهید، می توانید صبر کنید تا به طور طبیعی رشد کنند یا برخی از محصولات ضخیم کننده و مکمل های رشد  موجود در بازار را امتحان کنید. اما اگر وقت یا حوصله ندارید و می‌خواهید در اسرع وقت تریکس‌های JLo انجام دهید، وقت آن است که اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  را انجام دهید.

مانند افراد مشهور روی فرش قرمز، به لطف اکستنشن موکلاب  مو، می توانید از پوشیدن لوب امروزی به قفل های بلند تا کمر فردا بروید. هیچ کس نمی داند که موهای واقعی شما نیستند، زیرا می توانید رنگ جدید موکلاب و بافتی کاملاً مطابق با موهای خود داشته باشید.

توسعه دهنده مشهور، که مشتریانش شامل کیم کارداشیان و کایلی جنر هستند، به توضیح داد.”بیشتر اکستنشن‌های مدل مو جدید  از موهای انسان ساخته می‌شوند. اکستنشن‌های مصنوعی نیز وجود دارد، اما نه خیلی زیاد، زیرا نمی‌توانید به آنها حرارت بدهید و بنابراین نمی‌توانید موهای خود را حالت دهید.” هنگام خرید اکستنشن، با اصطلاح “موی انسان رمی” زیاد برخورد خواهید کرد. رمی با بالاترین کیفیت در نظر گرفته می‌شود، زیرا تارها با کوتیکول هنوز دست نخورده جمع‌آوری شده‌اند و این اطمینان را می‌دهد که ظاهر و احساس طبیعی دارند.

جدای از داشتن موهای واقعی انسان، همچنین مهم است که بدانید کدام نوع اکستنشن موکلاب  برای شما بهترین کار را دارد. در اینجا، ما در مورد شش نوع صحبت خواهیم کرد: گیره، نوار، هاله، دوخت، فیوژن و تکه های مدل مو جدید  .. گیره، هاله و تکه های مدل مو جدید  انواعی هستند که می توانید روی خود بگذارید، در حالی که دوخت و فیوژن باید توسط یک آرایشگر موکلاب نصب شود. نوارهای چسب را می توان خودتان نیز انجام دهید، اما کارشناسان می گویند بهتر است آنها را به صورت حرفه ای نصب کنید زیرا به سادگی کلیپ ها نیستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نوع، از جمله محصولاتی که می توانید خریداری کنید، توضیحات آنها و نحوه نگهداری از آنها، به پیمایش ادامه دهید. و فقط برای اینکه بدانید، ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای ما، کمیسیون دریافت کند.

میون

اکستنشن‌های مدل مو جدید  با گیره سریع‌ترین و آسان‌ترین روش‌ها هستند و همچنین کمترین دائمی‌تر هستند زیرا می‌توانید هر زمان که بخواهید آنها را بپوشید و بردارید. آنها همراه با گیره هایی هستند که به موهای طبیعی خود می چسبانید و کل فرآیند را می توان در عرض 5 تا 15 دقیقه تکمیل کرد.

از آنجایی که گیره‌ها شامل روش‌های نصب خاصی مانند چسباندن، گرم کردن یا مواد شیمیایی نیستند، به موهای شما آسیب نمی‌رسانند. اگر تازه کار اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  هستید، اینها انتخاب خوبی هستند.

کارولین گاهان آرایشگر موکلاب به  گفت: “کلید یک گیره بدون درز در اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  به کیفیت، رنگ جدید موکلاب و طول مدل مو جدید  بستگی دارد. اما وقتی می توانید هر سه مورد را انجام دهید، اکستنشن موکلاب  های گیره ای می توانند راه آسانی برای ایجاد حجم باشند. ، پری ، طول.”

تصویر بالا گیره های 220 گرمی از است. طول آنها 16 اینچ، وزن 220 گرم و رنگ جدید موکلاب آن مشکی است. این بسته شامل 10 پود است که از موهای انسان Remy ساخته شده است، و به گفته سایت، آنها “از قبل با رنگ جدید موکلاب باکیفیت رنگ جدید موکلاب شده اند، بنابراین توصیه نمی کنیم بیشتر دکلره کنید. برای ظاهر سفارشی تر، فقط رنگ جدید موکلاب سپرده یا رنگ جدید موکلاب را امتحان کنید. تونر.”

قفل های کامل

با مراقبت مناسب، گیره ها حدود دو ماه دوام می آورند. والس گفت: “اگر بیشتر بروید، در آن زمان است که برخی از آسیب های احتمالی را مشاهده می کنید.”

مونیکا تورنتون، یکی از بنیانگذاران نوار اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  در شهر نیویورک، با فوربس در مورد مراقبت و نگهداری آنها صحبت کرد و گفت: «بسته به مقدار محصول، هر شش تا هشت بار که گیره ها را می پوشید، گیره ها را بشویید. کمی آنها را در سینک خود حمام کنید و آنها را روی یک حوله خشک کنید.” از شامپو و نرم کننده مناسبی که برای موهای طبیعی خود استفاده می کنید استفاده کنید.

اکستنشن موکلاب  های گیره ای در عکس از هستند. آنها 20 اینچ طول، قهوه ای طلایی و 100 درصد موهای انسان رمی دارند. این مجموعه شامل هفت قطعه با وزن کل 175 گرم می باشد. به گفته این سایت، موهای مجعد طبیعی “مانند موهای شما رنگ جدید موکلاب و صاف می شود” و بر اساس اصول اخلاقی تهیه شده است.

اکستنشن موکلاب  های نواری تارهای مدل مو جدید  هستند که نوار کراتینه مو کلاب دو طرفه به آن متصل شده است. برای استفاده از اینها، بخشی از موهای طبیعی خود را بین دو تار ساندویچ می‌کنید و با چسب آن‌ها را در نزدیکی ریشه‌های خود محکم می‌کنید. لیندسی کولامئو، یکی از مشارکت‌کنندگان در

Allure ، با نوارهای نواری قسم می‌خورد و می‌گوید: «بندها کاملاً صاف روی سر قرار می‌گیرند و بسیار راحت هستند، من اغلب آنها را کاملاً فراموش می‌کنم – یعنی تا زمانی که نگاهی به دم اسبی بلند و ضخیم خود در آینه بیاندازم. (آره، شما حتی می توانید دم اسبی بپوشید).

در حالی که اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، می توانید آنها را روی خود بگذارید ( برای راهنمای گام به گام Byrdie اینجا را کلیک کنید، احتمالاً با نصب حرفه ای آنها (و حذف آنها) نتایج بهتری خواهید گرفت. قرار دادن برای ظاهری بی نقص بسیار مهم است. این فرآیند از 40 دقیقه تا 1.5 ساعت طول می کشد.

نوارهای نشان داده شده در اینجا از Mayvenn هستند. آنها قهوه ای موکا هستند، 20 اینچ طول دارند و از موهای انسان رمی ساخته شده اند که می توان آنها را درست مثل موهای شما حالت داد. این بسته شامل 20 قسمت مدل مو جدید  است که از قبل با رنگ جدید موکلاب با کیفیت رنگ جدید موکلاب شده و دارای چسب درجه پزشکی است.

نوار چسب ها حدود دو ماه دوام می آورند و پس از آن باید آنها را بردارید. اگر هنوز وضعیت خوبی داشته باشند، می توان آنها را دوباره نصب کرد.

لیندسی کولامئو در مورد مدل‌دهی و نگهداری می‌گوید: “من اکستنشن‌هایم را می‌شویم، سشوار می‌کشم، صاف می‌کنم، فر می‌کنم، کرانچ می‌کنم و می‌بافم. اساساً، من با آنها درست مانند موهای طبیعی خود رفتار می‌کنم.” اما مانند موهای طبیعی شما، اکستنشن موکلاب  شما نیز باید تمیز نگه داشته شود. از یک شامپوی ملایم برای شستن پوست سر و موهای خود استفاده کنید، اما نرم کننده و درمان ها را فقط در امتداد نیمه پایینی ساقه بمالید، زیرا در صورت تماس با چسب می توانند باعث شل شدن نوارها شوند.

اکستنشن موکلاب  های نواری در عکس از Perfect Locks هستند. آنها مشکی طبیعی هستند و از 100 درصد موهای انسان رمی با نوار کراتین باند آبی آمریکایی ساخته شده اند. بسته شامل 10 قطعه جداگانه است که هر کدام 1.5 اینچ عرض دارند. این سایت سه تا چهار بسته برای طول یا حجم و چهار تا شش یا بیشتر را برای نصب کامل پیشنهاد می کند.

 

تاج پنهان

اکستنشن موکلاب  مدل مو جدید  هالو، مانند گیره، نوع دیگری است که برای اولین بار ایده آل است. هاله از یک تار مدل مو جدید  و یک سیم شفاف تشکیل شده است که دور تاج شما می پیچد. برای استفاده روزمره عالی است و فقط چند دقیقه برای گذاشتن و برداشتن آن زمان لازم است.

برخی از اکستنشن‌های هاله دارای چند گیره برای امنیت بیشتر هستند، اما برخی دیگر تنها به وزن موهای شما تکیه می‌کنند تا از ریزش آن‌ها جلوگیری کنند. نکته کلیدی انتخاب یک تناسب راحت است – نه تنها هاله را در جای خود نگه می دارد، بلکه راحتی و ظاهری کاملاً ترکیبی را تضمین می کند.

یکی از بهترین چیزهای این نوع اکستنشن موکلاب  این است که کمترین آسیب را به موهای طبیعی شما وارد می کند. از آنجایی که فقط روی سر شما می‌نشیند و هیچ گیره یا چسبی روی موهایتان قرار نمی‌گیرد، هیچ وزنه‌ای روی ریشه‌های شما کشیده نمی‌شود که می‌تواند به مرور زمان باعث آسیب شود.

 

اگر آنها به درستی نگهداری شوند و زیاد استفاده نشوند، اکستنشن موکلاب  هاله می تواند تا یک سال دوام بیاورد. و مراقبت از آنها نیز چندان سخت نیست. کارشناسان شستشوی مکرر را توصیه نمی کنند، اما زمانی که متوجه انباشته شدن محصول شدید و شروع به کثیف شدن آنها کردید، آنها را تمیز کنید.

هنگام شستن اکستنشن موکلاب  هاله خود، از شامپو و نرم‌کننده‌هایی استفاده کنید که الکل و سولفات ندارند، زیرا می‌توانند آنها را خشک کرده و طول عمرشان را کاهش دهند. پس از شستشو با هوا خشک کنید، زیرا گرمای خشک کن نیز می تواند باعث آسیب شود. با این حال، اگر مجبور به خشک کردن هستید، تنظیمات خنک‌تری را انتخاب کنید.

در عکس بالا یک پسوند هاله از Crown نشان داده شده است. طول آن 18 اینچ، 150 گرم است و سبک‌ترین بلوند گرم با ریشه قهوه‌ای روشن و رنگ جدید موکلاب بالیاژ است.

 

قفل های کامل

اکستنشن موکلاب  های دوخته شده به این دلیل نامیده می شوند که به معنای واقعی کلمه به موهای شما دوخته می شوند. آنها دائمی ترین نوع اکستنشن موکلاب  هستند و با موهای ضخیم طبیعی بهترین کار را دارند.

 

برای نصب آنها، یک آرایشگر موکلاب ابتدا موهای شما را از گوش تا گوش به صورت افقی می‌بافد و سپس با استفاده از نخ و سوزن، دوخت‌ها را به قیطان وصل می‌کند. آرایشگر موکلاب کونی بنت به  گفت: “شما می خواهید مطمئن شوید که بافته های شما صاف و مطمئن هستند، بنابراین بافت شما جلوه کلاه ایمنی ندارد.” این فرآیند می تواند بین دو تا شش ساعت طول بکشد.

اگر موهای نازکی دارید، دوختن ممکن است بهترین انتخاب نباشد، زیرا قیطان تنگ می‌تواند پوست سر شما را بکشد و در نتیجه باعث ناراحتی و آسیب احتمالی شود. عادل چابی ، آرایشگر موکلاب به Allure گفتاکستنشن موکلاب  بافت برای موهای آفریقایی-آمریکایی که دارای استحکام و بافت کافی برای نگه داشتن بافت قیطانی است، بهترین است.

دوخت نشان داده شده در عکس یک دستگاه پود از Perfect Locks است. این 100 درصد موی انسان رمی، 10 اینچ طول و مشکی طبیعی است. بافت و رنگ جدید موکلاب آن کاملا طبیعی و فرآوری نشده است و می توان بافت را با اتو صاف کرد و مانند موهای خود رنگ جدید موکلاب کرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *