a-beautiful-and-smooth-style-for-hair

سبک زیبا و صاف برای مو

سبک زیبا و صاف برای مو

 

اگر چند سال گذشته را صرف صاف کردن موهای خود کرده اید ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که اتو صاف کنید و اجازه دهید کمی به زندگی شما بازگردد. این ایده پشت مدل موی «midi flick» است، یک سبک زیبا و صاف که در و فراتر از آن موج ایجاد می کند.

فائه نوریس ، آرایشگر موکلاب در سالن موکلاب کاغذ راک در لس آنجلس ، می‌گوید: «میدی تلنگر» یک مدل موی چندلایه است که کمی بلندتر از باب است. او به باستل می‌گوید: «این نام با انتهای‌هایی صحبت می‌کند که به جای زیر، در پایین به سمت بیرون می‌چرخند. این مدل موهای قد وسطی است که اکنون شاهد آن هستیم و بافتی بریده بریده در اطراف صورت ایجاد می‌کند، لایه‌های بالایی دارد و معمولاً در استخوان ترقوه یا درست زیر آن می‌افتد.»

یک نسخه دراماتیک تر از تلنگر میانی در دهه 60 آغاز شد. نوریس می‌گوید: « محور فکر کنید یا برخی از ظاهرهای اسپری موی جان واترز » . بعداً به «راشل» و «مونیکا» دهه 90 تبدیل شد که شامل لایه‌های بیشتری بود و یک شگ در سبک گنجانده شده بود.» امروز، نوریس می‌گوید فیلم میدی ترکیبی شیک از ملاقات مادربزرگ ساحلی با سوپر مدل دهه 90 است. فرهای چند لایه و برآمدگی ظریف با یک ژاکت آماده به رنگ جدید موکلاب بلغور جو دوسر، یک ژاکت چرم مصنوعی و همه چیز در این بین خوب به نظر می رسند.

بردلی لیک ، آرایشگر موکلاب سلبریتی مستقر در لس‌آنجلس ، می‌گوید که قطعاً دستی در کشف مجدد تلنگر میانی داشته است . او می‌گوید این فیلم در ستاره‌هایی مانند لورا هریر ، اما استون، لوسی هیل و بیلی آیلیش، و همچنین جودی کامر، سلنا گومز و خود ملکه موی ، ماتیلدا جرف ، دیده شده است.

به گفته نوریس، میدی تلنگر برای انواع شکل‌ها و بافت‌های مدل مو جدید  کار می‌کند ، اما آنهایی که موهای ضخیم‌تر و ظریف‌تری دارند، راحت‌ترین زمان را برای حالت دادن به آن خواهند داشت. از آنجایی که این مدل بسیار سبک و درخشان است، برای هر کسی که می‌خواهد بار موهای بسیار ضخیم را سبک کند، یک مدل کوتاه است. لیک می‌گوید: «لایه‌های کوتاه‌تر وزن را از بین می‌برند و حرکت و جهش زیادی ایجاد می‌کنند.

نوریس توصیه می‌کند برای داشتن یک تلنگر میانی، چند عکس جمع‌آوری کنید تا با آرایشگرتان به اشتراک بگذارید. او می‌گوید: «سعی کنید بافت موهای خود را با آنچه در عکس‌ها می‌بینید هماهنگ کنید. «شما می‌خواهید در مورد برش بافت میانی صحبت کنید و تأکید کنید که می‌خواهید به جای زیر، برش را در پایین قرار دهید. اینجاست که بخش «تلنگر» وارد می‌شود.» وقتی همه چیز گفته شد و تمام شد، باید با احساسی مانند خود سیندی کرافورد سالن موکلاب را ترک کنید.

در مورد استایل دادن به Midi Flick گزینه های زیادی وجود دارد. اگر موهای شما مجعد است، نوریس توصیه می‌کند قبل از اینکه موهایتان را فر به سمت بیرون بیاورید، از یک صافی برای صاف کردن تارهایتان استفاده کنید. همچنین این گزینه وجود دارد که موهای خود را با برس گرد و موس حجم دهنده خشک کنید تا ظاهری قدیمی به این روند داشته باشید. با لایه های مناسب، انتهای موهای شما باید خود به خود بیرون بیاید.

اگر موهای نازک یا ظریفی دارید، یا به دنبال حجم دادن بیشتر هستید، لیک توصیه می‌کند با برس گرد یا غلتک‌های مدل مو جدید  ، فرهای شل و ژولیده ایجاد کنید . برای افزایش تلنگر، از یک اتو صاف فقط در انتهای آن استفاده کنید. لایه های خود را تکان دهید، با یک خمیر حالت دهنده تمام کنید ، و انتهای برگردانده شده شما باید در جای خود باقی بماند.

او با باستل به اشتراک گذاشت: «من خیلی به موهایم وابسته نیستم – آنها می توانند هر کاری که بخواهند با آن [برای نقش های خاص] انجام دهند، و من برای هر کاری ناامید هستم. اما من خیلی دوست دارم یک برش کوتاه واقعاً انجام دهم، تقریباً مانند یک برش پسرانه. فکر می‌کنم این برای من واقعاً سرگرم‌کننده و متفاوت خواهد بود، و احساس طراوت می‌کند – و سپس می‌توانم تمام مراحل ناخوشایند را در این بین زندگی کنم.»

من شخصاً امیدوارم که زودتر به یک لحظه پیکسی دست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *