7-super-stylish-short-hairstyles-for-thin-hair

7 مدل موی کوتاه فوق العاده شیک برای موهای نازک

مدل مو های کوتاه و شیک برای موهای نازک

اگرچه به نظر می رسد روند مدل مدل مو جدید  با وزش باد تغییر می کند، برخی از آنها همیشه روی موهای نازک بسیار زیبا به نظر می رسند. تارهای بلند پری دریایی مطمئناً یک گزینه هستند، اما به گفته پارکر پلوتکین ، آرایشگر موکلاب ارشد و مربی در سالن موکلاب استراحت پالم بیچ جولین فارل ، کوتاه کردن مدل مو جدید  راهی مطمئن برای ضخیم‌تر نشان دادن موهای نازک است.

لیزا ابی ، آرایشگر موکلاب حرفه ای و بنیانگذار موکلاب ، می گوید موهای نازک ، BTW، به تراکم موهای شما اشاره دارد . او به باستل می‌گوید : اگر می‌توانید تا پوست سرتان ببینید، پهنای دم اسبی‌تان تقریباً به اندازه یک نیکل است، یا تارهایتان در انتهای آن نازک به نظر می‌رسند، این را نشانه‌ای در نظر بگیرید که موهای نازک‌تری دارید .

توجه به این نکته مهم است که موهای نازک با موهای نازک یکسان نیستند . ابی می‌گوید: «Fine به بافت واقعی مدل مو جدید  اشاره دارد، در حالی که نازک به تعداد تارهایی که روی سر خود دارید اشاره می‌کند». برخی از افراد موهای نازکی دارند، اما بسیاری از آنها. هر بافت موی ممکن است به دلایلی نازک شود ، اما مطمئناً این بدان معنا نیست که شما نمی توانید یک کوتاهی جالب داشته باشید.

پلوتکین به باستل می گوید که یک مدل موی کوتاه خوب برای موهای نازک وزن، تراکم، حجم و حرکت تارهای شما را در نظر می گیرد تا کمتر به پوست سرتان برسید. از آنجا، همه چیز به نحوه استایل برش شما بستگی دارد. ابی می‌گوید: « شامپوهای حاوی سولفات‌ها و نرم‌کننده‌های سنگین برای نازک شدن موها هیچ‌جا هستند. “محصولات استایلینگ باید سبک و حجیم باشند.”

با در نظر گرفتن این موضوع، به گفته استایلیست ها، به دنبال بهترین مدل مدل مو جدید  برای موهای نازک باشید.

1

بابBob

وقتی شک دارید، هرگز نمی توانید با کوتاه کردن موی باب اشتباه کنید. ابی می‌گوید: «این برش کلاسیک واقعاً برای موهای نازک بهترین است، زیرا لبه‌های صاف موهای شما را ضخیم‌تر نشان می‌دهد. آن را صاف بپوشید یا بگذارید فر شود – مهم نیست که چه چیزی خوب به نظر می رسد.

2

باب با حاشیه

باب با چتری یکی دیگر از مواردی است که برای افرادی که موهای نازکتری دارند استفاده می شود. پلوتکین می‌گوید: «این می‌تواند هر سبکی از باب باشد که با چنگک کامل، لبه‌های کناره‌شده یا کوبیدن پرده‌ای برای افزایش حرکت در اطراف صورت شما باشد».

3

لوبLob

لوب یا باب بلند، قرن هاست که وجود داشته است، اما هنوز هم ظاهری کاملاً جذاب برای دختران دارد.  ، یک آرایشگر موکلاب در در شیکاگو، به انواع موهای نازک توصیه می‌کند که چند لایه بلند در اطراف صورت خود اضافه کنند در مقابل لایه‌های کوتاه‌تر که ممکن است مقداری از ضخامت را از بقیه قسمت‌های سرشان ببرد.

4

برش شگی

به گفته ، یک برش گرگ پشمالو برای موهای نازک با بافت های مختلف، از جمله مجعد و صاف کار می کند. او به می‌گوید: «طول کوتاه است و لایه‌هایی که حجم زیادی می‌افزایند»، احتمالاً به همین دلیل است که به نظر می‌رسد همه افراد در در خانه خود را برش گرگ می‌دهند. برای انجام این کار در سالن، توصیه می‌کند از آرایشگر موکلاب خود بخواهید قبل از اضافه کردن لایه‌های پشمالو برای حرکت، طول را تا شانه‌های شما بیاورد.

5

پیکسی ژولیده

اگر می‌خواهید خیلی کوتاه باشید، موهایتان را به شکل پیکسی کوتاه کنید . ابی می‌گوید ضخیم‌ترین قسمت موهای شما همیشه همان دو تا سه اینچ اول نزدیک‌ترین قسمت به پوست سرتان است – بنابراین با کوتاه کردن موهایتان، موهایتان پرتر به نظر می‌رسد. با یک اسپری حجم دهنده یک جلوه ژولیده اضافه کنید تا بتوانید رشته های خود را به اطراف حرکت دهید و نقاط نازک تر را بپوشانید.

6

چتری های پرده

یک برش تا طول شانه را با چند چتری پرده‌ای که از وسط جدا شده و به طرفین می‌افتد، جفت کنید. ابی می‌گوید این مدل فر، نازکی شقیقه‌های شما را می‌پوشاند و همچنین به دور صورت شما حجم می‌دهد بدون اینکه موهای زیادی را از بقیه قسمت‌های سرتان دور کند.

7

بیکسی

بیکسی ترکیبی فوق العاده زیبا از باب و پیکسی است و پلوتکین می گوید برای موهای نازک تر عالی است. نوک او؟ از آرایشگرتان یک باب دو سطحی با لایه های پشمالو بخواهید. این یک راه عالی برای قاب کردن صورت است در حالی که کمی حجم به تاج سر شما اضافه می کند.

8

انباشته باب

برای اینکه موهای خود را کمی بلندتر نگه دارید، ابی یک باب انباشته را توصیه می کند. او توضیح می دهد که همه چیز مربوط به لایه زیرین است که عرض و حجم را اضافه می کند و در عین حال به عنوان یک سیستم پشتیبانی برای لایه بالایی مدل مو جدید  عمل می کند تا دور تا دور پرتر به نظر برسد. طول یک باب انباشته می تواند هر جایی بین گوش ها و شانه های شما قرار بگیرد. او می‌گوید: «هرچه کوتاه‌تر بروید، موهایتان پرپشت‌تر و پرپشت‌تر ظاهر می‌شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *