new-hairstyle-ideas-based-on-face-shape

تمام آنچه باید قبل از اولین رنگ مو بدانید

رنگ کردن موها برای اولین بار

چه رویای یک آمبره نرم و طبیعی را در سر می پرورانید ، یا می بینید که مشتاق قفل های رنگین کمانی ماجراجویانه هستید ، مطمئناً می توان گفت که رنگ جدید موکلاب کردن موهایتان به شکل اصلی بیان خود تبدیل شده است. اما در حالی که رویای دستیابی به اهداف رنگی بی عیب و نقص شما چیزی جز هیجان انگیز نیست، هنگام رنگ جدید موکلاب کردن موهایتان برای اولین بار، همه چیز می تواند کمی مشکل باشد.

برخلاف موهایی که قبلاً روشن شده یا رنگ جدید موکلاب شده اند، رنگ جدید موکلاب کردن موهای باکره می تواند یک کار ظریف باشد که هم نیاز به فداکاری و هم مراقبت دارد. اما در حالی که ممکن است این فرآیند به تنهایی ترسناک و پیچیده به نظر برسد، مهم است که بدانید رنگ جدید موکلاب کردن موهای باکره برای اولین بار امکان پذیر است (حتی اگر قصد دارید از تاریکی به روشنی بروید) بدون اینکه تارهای شما کاملاً از بین برود. قول می دهم دلیلی برای ترس از کمی رنگ جدید موکلاب وجود ندارد!

برای اینکه موهای خود را با موفقیت رنگ جدید موکلاب کنید، هم در خانه و هم در سالن، از چند متخصص رنگ‌آمیزی خواستم تا نکات مفید و ضروری را برای دانستن آنها قبل از گرفتن آن کاسه مخلوط کردن یا رزرو آن قرار، بررسی کنند. بنابراین، اگر فکر می‌کنید در حال شروع هر نوع سفر رنگ‌آمیزی هستید، در اینجا هشت نکته را در نظر داشته باشید.

  1. تحقیقات

 

با خواندن این مقاله، شما در حال حاضر در مسیر درستی هستید. مهم نیست که در خانه یا سالن موکلاب رنگ جدید موکلاب می کنید، بهتر است بدون هیچ گونه آمادگی وارد آن نشوید. پیدا کردن ابزار مناسب یا رنگ‌ساز مناسب برای موهای خاص شما بسیار مهم است.

ماریو روسو، مالک سالن موکلاب ماریو روسو از طریق ایمیل توضیح می‌دهد: «اگر در سالن موکلاب رنگ‌آمیزی می‌کنید، مهم است که فرد مناسب را پیدا کنید، ترجیحاً فردی که در رنگ‌ها تخصص دارد . «مطمئن شوید که رنگ‌نویسی که می‌روید با تجربه باشد. و همچنین حتماً کارهای آنها را مشاهده کنید.”

در حین تحقیق، در نظر بگیرید که دقیقا به دنبال چه نوع تغییر رنگی هستید. برخی از کارهای رنگرزی شدید نیاز به چند بازدید از سالن موکلاب دارند، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد رنگ جدید موکلاب آمیزی، هزینه و نگهداری را در نظر داشته باشید.

جکی فرارا، رنگ‌شناس متخصص در Pierre Michel Salon از طریق ایمیل می‌گوید: «همیشه در نظر داشته باشید که به دنبال چه تغییر رنگی هستید . از خود بپرسید که آیا این چیزی است که باید اغلب حفظ کنید، و اگر چنین است، آیا مایل به انجام آن هستید؟

  1. کتاب

 

اگر تصمیم دارید مسیر آرایشگاه موکلاب را انتخاب کنید، کارشناسانی مانند دوین توث، آرایشگر موکلاب Salon SCK توصیه می‌کنند ابتدا یک مشاوره رزرو کنید، زیرا به شما و رنگ‌شناستان کمک می‌کند تا متوجه شوید که برای چه می‌روید. توث همچنین بیان می کند که مشاوره جریان گفتگوی خوبی را بین شما و آرایشگرتان باز می کند و به شما امکان می دهد اصطلاحات رنگ جدید موکلاب آمیزی را بهتر درک کنید.

توث می‌گوید: «اگر قبلاً موهای خود را رنگ جدید موکلاب نکرده‌اید، ارتباط کلیدی است. در برنامه‌ریزی یک مشاوره، می‌توانید برخی اصطلاحات اولیه رنگ مو جدید موکلاب   را بهتر درک کنید. برخی از اصطلاحات برای دانستن عبارتند از: ابعاد، هایلایت، کم نور، فویل، و فرآیند تکی بالیاژ.

اما برای کمک به اینکه مشاوره شما راحت‌تر پیش برود، توث توصیه می‌کند چند عکس بیاورید تا ظاهر دلخواه شما را بیشتر نشان دهد. این می تواند به درستی به آرایشگر موکلاب شما بفهماند که چه نوع کاری باید روی موهای شما انجام شود.

توث می‌گوید: «من همیشه پیشنهاد می‌کنم که تعدادی عکس الهام‌بخش رنگ مو جدید موکلاب   در دسترس داشته باشید، زیرا معمولاً یک شرط مطمئن برای یادآوری به رنگ‌گرایتان است که به دنبال چه چیزی می‌روید».

  1. دقیقاً آنچه را که می خواهید به آرایشگر موکلاب خود بگویید

 

گفتن اینکه “موی قرمز” یا “چند رگه های بلوند” می خواهید می تواند به معنای همه چیز باشد – پس خاص باشید. اگر می‌خواهید چیزی ساده‌تر و طبیعی‌تر باشد، دوین توث توصیه می‌کند که یک براق یا یک هایلایت جزئی بخواهید.

یک رنگ‌ساز به احتمال زیاد شما را با یک براق (برای افزودن غنا، عمق و تنی که کمی رنگ جدید موکلاب موهای شما را تیره می‌کند) یا یک هایلایت جزئی (برای روشن کردن موهای شما و ایجاد ابعاد نرم – بدون اینکه به یک رنگ جدید موکلاب کامل متعهد شود، شروع می‌کند. تغییر رنگ)” توث می گوید.

اما اگر ظاهر جسورانه بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد، توث توصیه می کند که رنگ جدید موکلاب تک فرآیندی یا دو رنگ جدید موکلاب را انتخاب کنید، زیرا هر دو تکنیک رنگ جدید موکلاب آمیزی برای بلند کردن موها مورد نیاز است و تاثیر بالایی را تضمین می کند.

توث می‌گوید: «یک رنگ‌ساز می‌تواند هر چیزی را از یک فرآیند واحد، فرآیند دوتایی، یا حتی یک سر کامل از برجسته‌سازی‌ها بسته به دید شما به شما ارائه دهد.

  1. ممکن است به چندین قرار ملاقات نیاز داشته باشید

 

به خاطر داشته باشید که برخی از کارهای رنگرزی نیاز به نگهداری زیادی دارند، که می تواند به معنای ورود هر ماه به سالن موکلاب باشد. علاوه بر این، ظاهر چشمگیر مدل مو جدید  ( به عنوان مثال سبزه تا بلوند ) ممکن است بیش از یک بار به سالن موکلاب مراجعه کنید تا حتی سایه مورد نظرتان را به دست آورید.

بیلی آرایشگر موکلاب از Depasquale Salon & Spa می گوید: “گاهی اوقات نمی توانید در اولین قرار ملاقات به رنگ جدید موکلاب دلخواه خود برسید.” “این بیشتر مربوط به مهمانانی است که قهوه ای هستند و می خواهند بلوند روشن داشته باشند.”

همچنین باید به خاطر داشته باشید که هنگامی که رنگ جدید موکلاب می کنید، رشد آن در واقع تنها راه برای بازگشت کامل به رنگ جدید موکلاب طبیعی است.

Estelle Baumhauer، مدیر رنگ جدید موکلاب eSalon ، از طریق ایمیل می‌گوید: «اگر از آن متنفر هستید، بازگشت به همان رنگ جدید موکلاب قبلی همیشه کمی پیچیده است، به خصوص اگر رنگ جدید موکلاب دائمی باشد . “اگر رنگ جدید موکلاب شما برای دلخواه شما خیلی تیره است، فرآیند خاصی برای از بین بردن تیرگی روی مدل مو جدید  انجام می شود، اما همچنان می بینید که مقداری از سایه اصلی از بین می رود.”

  1. از رنگ جدید موکلاب های دائمی DIY استفاده نکنید

 

در حالی که تقریباً همیشه با مراجعه به یک متخصص بهترین نتایج را خواهید گرفت، رنگ جدید موکلاب کردن موهای خود در خانه با رعایت اقدامات احتیاطی امکان پذیر است . Meaghan Scarlett، موسس مراقبت موی oVertone توصیه می کند که این فرآیند را با انتخاب رنگ جدید موکلاب های ایمن که به موهای شما آسیب نمی رساند، شروع کنید. رنگ‌های جعبه‌ای مخصوصاً می‌توانند واقعاً خشن باشند و باعث آسیب‌های شیمیایی ناخواسته‌ای شوند که نمی‌خواهید با آن مقابله کنید.

از رنگ‌های دائمی یا رنگ‌های جعبه‌ای (که حاوی آمونیاک هستند) یا سفیدکننده‌ها از هر نوعی دوری کنید. اسکارلت از طریق ایمیل می گوید: هر چیزی که ادعا می کند موهای شما را بلند یا روشن می کند نیز در دسته آسیب های شیمیایی قرار می گیرد. در عوض، یک رنگ جدید موکلاب نیمه دائمی مانند Manic Panic یا یک حالت دهنده رنگ جدید موکلاب نیمه دائمی مانند oVertone را انتخاب کنید. این محصولات موهای شما را خراب نمی کنند، اگر آنها را برای مدت طولانی روی موهایتان رها کنید یا نیاز به دو بار استفاده از آنها برای رفع مشکل داشته باشید.

  1. ابزارهای مناسب برای برنامه کاربردی در خانه

 

رنگ جدید موکلاب کردن صحیح موها در خانه نیز مربوط به انتخاب ابزار مناسب است، بنابراین باید در انتخاب وسیله ای که واقعاً انتخاب می کنید دقت بیشتری داشته باشید. برای انجام درست کار، Meaghan Scarlett توصیه می‌کند ابزارهایی مانند برس رنگ، کاسه و دستکش لاتکس را برای کمک به شما در دست بگیرید.

اسکارلت توضیح می‌دهد: «ساده‌ترین راه برای اعمال رنگ جدید موکلاب به موهایتان، استفاده از یک برس رنگ، یک کاسه، و مقداری دستکش لاتکس روی دست‌هایتان است (مگر اینکه برایتان مهم نیست که تخت‌های ناخن رنگی آب نباتی داشته باشید). “همه این اقلام را می توان با چند دلار از فروشگاه های لوازم آرایشی تهیه کرد.”

اسکارلت همچنین توصیه می‌کند به یاد داشته باشید که استفاده در خانه ممکن است کمی نامرتب باشد، بنابراین بهتر است لباس‌های قدیمی بپوشید تا مطمئن شوید که چیزها لکه‌دار نمی‌شوند.

اسکارلت می‌افزاید: «پیراهنی بپوشید که بدتان نمی‌آید لکه دار شود و یک یا دو حوله زیر خود قرار دهید تا چکه‌های آن از بین برود. ممکن است مقداری از رنگ جدید موکلاب خود را بریزید و رنگدانه‌های رنگ مو جدید موکلاب   تقریباً هر چیزی را که با آن تماس داشته باشند لکه دار می‌کنند.

  1. با احتیاط رنگ مو جدید را خودتان استفاده کنید

 

برای جلوگیری از اشتباهات وحشتناک رنگ مو جدید موکلاب   در خانه، Meaghan Scarlett از oVertone بر اهمیت استفاده از محصولات غیر آسیب رسان تاکید می کند، زیرا سفید کننده می تواند به موهای شما آسیب برساند و شما را مجبور به کوتاه کردن موهای شما کند.

اسکارلت می گوید: «اگر رنگ جدید موکلاب نیمه دائمی را خراب کنید، رنگ جدید موکلاب ناهمواری خواهید داشت که می توانید دوباره آن را اعمال کنید. “اگر تصمیم گرفتید رنگی را که با آن انتخاب کردید دوست ندارید، سعی کنید سایه ای را درست در کنار آن روی چرخ رنگ جدید موکلاب انتخاب کنید و آن را در بالا برای چیزی متفاوت اعمال کنید. هر چند چیزی را خیلی دور از جایی که شروع کرده اید انتخاب نکنید. اگر رنگ جدید موکلاب شما خیلی تیره یا تیره است، کافی است از یک شامپوی شفاف کننده و یک نرم کننده مرطوب کننده بی رنگ جدید موکلاب خوب استفاده کنید تا رنگ جدید موکلاب آن روشن تر شود.”

اما اگر در خانه بهم ریخته اید، Heather Cie ، رنگ‌شناس مشهور و مالک سالن موکلاب Cie Sparks واقع در مالیبو، توصیه می‌کند از یک شامپو شفاف‌کننده و نرم‌کننده مرطوب‌کننده استفاده کنید تا رنگ‌تان روشن‌تر شود و آن را تا زمانی که در حالت خوب نگه دارید. می توانید وارد سالن موکلاب شوید

Cie می‌گوید: «بهترین کاری که می‌توانید برای رفع مشکل قبل از رفتن به سالن موکلاب انجام دهید، استفاده از یک شامپو شفاف‌کننده و یک نرم‌کننده مرطوب‌کننده است. بسته به میزان آسیب، این می‌تواند به تسکین یکپارچگی بدن شما کمک کند. مو.”

  1. مراقبت های بعدی را به خاطر بسپارید

 

چه در خانه موهای خود را رنگ جدید موکلاب کنید یا به سالن موکلاب آرایش بروید، مهمترین کاری که هر کسی می تواند بعد از رنگ جدید موکلاب کردن انجام دهد مراقبت از رنگ جدید موکلاب جدید خود در خانه است. سرمایه گذاری روی ابزارهای حفظ رنگ جدید موکلاب بسیار مهم است، به خصوص از آنجایی که مواد ضروری مانند شامپو و ماسک جدید موکلاب می توانند به کاهش محو شدن و آسیب رنگ جدید موکلاب کمک کنند.

Estelle Baumhauer از eSalon می گوید: “مهم نیست موهای شما چه رنگی باشد، وقتی موهای خود را رنگ جدید موکلاب می کنید، باید از محصولات مدل مو جدید  برای حفظ رنگ، بافت و درخشندگی خود استفاده کنید.” شامپوهای بی خطر، ماسک جدید موکلاب های مغذی و شامپوهای رنگدانه به موهای شما کمک می کنند تا ظاهر و احساس بهتری داشته باشند و در عین حال رنگ جدید موکلاب شما را تا حد ممکن شاداب نگه می دارند. رنگرزی مبارک!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *